Loading...

Inżynier Budowy

Exyte jest światowym liderem w zakresie projektowania i realizacji zaawansowanych technologicznie obiektów oraz zakładów produkcyjnych. Od ponad 100 lat rozwijamy specjalistyczną wiedzę w zakresie rozwiązań stosowanych w środowiskach podlegających szczególnym regulacjom prawnym oraz środowiskach kontrolowanych. Exyte działa na całym świecie i współpracuje z najbardziej wymagającymi technicznie klientami na rynkach półprzewodników, life science, czy data center. Firma oferuje swoim klientom pełen zakres usług, od konsultacji poprzez projektowanie i zarządzanie rozwiązaniami "pod klucz", zachowując najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Realizując złożone wyzywania Exyte tworzy zaufane i długotrwałe relacje z klientami. W 2019 roku firma Exyte wygenerowała sprzedaż na poziomie 3,9 mld EUR, zatrudniając około 5 200 zmotywowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki bogatemu doświadczeniu branżowemu i wyjątkowym talentom firma jest przygotowana do dalszego umacniania pozycji lidera na rynku. www.exyte.net

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Udział w realizacji inwestycji w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram,
  • Kompletowanie lub/i opracowanie dokumentacji budowy w całym okresie realizacji - protokoły, dokumentacja materiałowa, ewidencja zmian, notatki z uzgodnień, narad i spotkań,
  • Aktywne wsparcie przy opracowaniu, koordynacji i nadzorze nad przeprowadzaniem procedur uruchomieniowych dla zrealizowanych instalacji w tym organizacja lub/i przeprowadzanie szkoleń z obsługi i eksploatacji systemów i urządzeń,
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikiem Budowy, Kierownikami Robót oraz z projektantami branż architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej, technologicznej – procesowej,
  • Przeprowadzanie weryfikacji i oceny przerobów oraz zasadności roszczeń składanych przez Podwykonawców,
  • Aktywny udział w kompletowaniu rozliczeń przerobów i kosztów zmian kierowanych do Inwestora.

    Wymagania wobec kandydata:
  • Wykształcenie techniczne (Budownictwo, Elektryka, Inżynieria Środowiska/ Instalacje Sanitarne lub pokrewne),
  • Znajomość oprogramowania AUTOCAD w stopniu pozwalającym na analizę i adaptację otrzymanej dokumentacji w warunkach budowy oraz na ewidencję zmian powykonawczych w rysunkach,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy z uwagi na konieczność dojazdów na budowy/ miejsca realizacji,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy.

  • Dodatkowym atutem będą:
  • Znajomość platformy projektowania REVIT,
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku o tym samym lub podobnym charakterze (szczególnie obiekty przemysłowe
  • Znajomość oprogramowaniem MS Project,
  • Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych.

  • W zamian oferujemy:
  • Pracę w firmie cieszącej się zaufaniem klientów i posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,
  • Rozbudowany pakiet medyczny,
  • 30-dniowy wymiar urlopu dla każdego pracownika,
  • System premiowy,
  • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,
  • Bezpłatne lekcje z języka angielskiego odbywające się w biurze.

Attractive salaries, supportive environments and excellent benefits allow for growth and career development with Exyte Group.

Exyte Group is an Equal Employment Opportunity Employer. The Exyte Group provides equal employment opportunities to all qualified applicants without regard to race, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, color, age, religion, protected veteran or disability status, or genetic information.

Job Segment: Data Center, Drafting, AutoCAD, CAD, Technology, Engineering